O nás

Jsme projekční kancelář s vášní pro kreativní a inovativní řešení v oblasti architektury, projektování a stavebnictví.

O nás

Poznejte náš tým

Lidé stojící za proengineers .

S každým projektem přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením, a průběžně se zdokonalujeme využíváním nejnovějších technologií a trendů.

Ing. Michal Huml

Jednatel, projektant

Ing. Jan Šmolík

Jednatel, autorizovaný projektant

Ing. Martin Kapoun

Jednatel, statik

Ing. Kateřina Chlumecká

Projektantka

Ing. Lucie Masarovič

Obstaravetelská činnost

Milníky

Náš příběh .

Každý milník našich projektů představuje úspěch díky našemu týmu odborníků a jejich dlouholetým zkušenostem.

První zelená střecha

Podíleli jsme se na projekci extenzivní zelené střechy v rozloze přes 300 metrů čtverečních.

Srpen 2016

Říjen 2020

Založili jsme proengineers

Společným cílem nás tří kamarádů bylo založit projekční a statickou kancelář, která se specializuje na navrhování šetrných a zelených staveb, které budou respektovat a chránit náš životní prostředí.

První pasivní dům

Navrhli jsme a dozorovali náš první pasivní dům, který kombinuje moderní design s nejnovějšími technologiemi pro minimalizaci spotřeby energie.

Prosinec 2020

Vzhůru novým výzvám s námi

Vyprojektovali jsme 100. stavbu

Vyprojektování naší 100. stavby je pro nás velkým milníkem a potvrzením, že tvrdá práce a nasazení, které jsme vložili do našeho podnikání, se vyplatily. Začátky v podnikání jsou vždy těžké, ale tato výzva nás motivovala a vedla k neustálému zdokonalování a posouvání našich služeb na vyšší úroveň. Jsme pyšní na to, že jsme se stali důvěryhodnými partnery pro naše zákazníky a že jsme byli schopni navrhnout a realizovat již 100 kvalitních a inovativních projektů.

Naši klienti

Spolupracejeme s širokým spektrem klientů .

Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s klienty z různých oblastí a se zájmy. Díky našemu přístupu a kvalitě našich služeb jsme si získali důvěru širokého spektra klientů, od soukromých investičních společností až po stavební giganty. 

Zhmotněte svojí myšlenku

Jsme tu pro vás .

Naše projekční kancelář nabízí individuální a profesionální přístup ke každému projektu, ať už se jedná o menší rekonstrukci nebo velkou stavbu. Spolupracujte s námi a uvidíte, jak můžeme společně změnit vaši představu o perfektním projektu v realitu.